Відбулося щорічне зібрання військового духовенства УПЦ

За благословенням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України 17-18 жовтня в Браїлівському монастирі Вінницької єпархії відбулися щорічні збори військового духовенства УПЦ.

Як завжди засідання почалось з Божественної Літургії, яку очолив голова Синодального відділу із взаємодії зі збройними силами та іншими військовими формуваннями України Високопреосвященніший Августин митрополит Білоцерківський та Богуславський в співслужінні з головними військовими єпархіальними священиками.

 За богослужінням просили Бога про мир та перемогу, благословення захисникам України на захист рідної землі. Молитовно помʼянули наших полеглих воїнів та всіх загиблих від російської агресії.

На зборах піднімались нагальні проблеми духовно-пастирської підтримки військовослужбовців та членів їх сімей, членів сімей загиблих. Прийнято відповідні рішення. Всі учасники Зборів пройшли курс тактичної медицини та початковий курс з психологічної реабілітації військовослужбовців.

З метою надання юридичної допомоги військовослужбовцям та сім’ям загиблих, активізації роботи з метою сприяння звільненню полонених, а також в інших нагальних питаннях церковного та громадського життя,  створено Юридичну службу Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України. Головою Служби рекомендовано призначити протоієрея Микиту Чекмана, заступником – протоієрея Сергія Чертіліна;

 Затверджено план подальшого розвитку духовно-пастирської опіки захисників України, членів їх родин, сімей загиблих.

Звернення військового духовенста УПЦ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *