Духовна місія до Дня Захисника та Захисниць України

До Дня захисників та захисниць України звершена духовно-гуманітарна місія на схід нашої держави. Місію очолив голова Синодального військового відділу УПЦ митрополит Августин (Маркевич). Разом з військовими священиками та волонтерами Фонду підтримки захисників України на честь гетьмана Петра Калнишевського привітали захисників. Під час місії отримали допомогу чотири підрозділи ЗСУ, медбат одного з підрозділів, який знаходиться в одній з найгарячіших точок зони бойових дій, та шпиталь.

Під час духовної місії підрозілам ЗСУ було передано: облаштований позашляховик пікап, розвідувальний дрон, спец засоби та амуніцію, медицину, провізію та, звичайно смаколики.

Особливістю та «ізюмінкою» цієї місії стали концерти, які дав переможець «Голосу України» прот. Олександр Клименко. Виступи отця Олександра це не тільки спів, а й проповідь і підтримка. Крім військових чудовий голос нашого пастиря-волонтера почули жителі Куп’янська та Борової. Концерти, в звʼязку з небезпекою данної місцевості відбулись просто неба та без попередження, але мали великій успіх. Дітки вихованці недільної школи Благовіщенського собору м. Кропивницький підготували листи з поздоровленнями для наших захисників та своїми руками пошили для них подушки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *