Всеукраїнська хресна хода пройшла Херсонською та Миколаївською землею.

Перед Свято-Духівським Кафедральним Собором м. Херсон святині зустрічало духовенство та віряни єпархії на чолі з Високопреосвященнішим митрополитом Іоанном. В зв’язку з обстрілами міста та періодичними «прольотами» і на територію Собору служби відбуваються у нижньому храмі. По закінченні Літургії та молебня було звершено хресну ходу навколо Собору, потім з святинями проїхали до р. Дніпра, де помолились щоб Господь, Його Пречиста Матір та угодники Божі рівноапостольний князь Володимир, мученик Віктор воїн та праведний Петро Калнишевський захистили багатостраждальний Херсон та всю Українську землю від нападів та обстрілів окупанта. Також обійшли навколо напівзруйнованої резиденції Правлячого архієрея.

В Кафедральному Соборі м. Миколаїв відслужили молебень у благословення Боже на захист рідної Української землі та за нашу Перемогу над російським окупантом. Після слова Високопреосвященнішого митрополита Пітіріма за благословенням голови Синодального військового відділу УПЦ Високопреосвященнішого митрополита Августина було вручено прапор Синодального відділу головному військовому священику Миколаївської єпархії протоієрею Валерію Голубу за багаторічні старанні труди по підтримці захисників України, правоохоронців та членів їх сімей.

Хай духовна єдність вірних чад Української Православної Церкви обʼєднає і весь Український народ, укріпить його в прагненні до Бога та стане запорукою майбутнього розквіту вільної та незалежної Української держави!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *