Військові ЗСУ направили подяку ієрарху та священникам Кременчуцької єпархії

Військові Збройних сил України із зони бойових дій направили подяку митрополиту Кременчуцькому і Лубенському Миколаю та духовенству Кременчуцької єпархії. 

«Від імені командування та особового складу військової частини Т* дякую Вам за підтримку наших офіцерів і військовослужбовців, яку, з Вашого благословення, надають священнослужителі, ввіреної Вам єпархії», — йдеться у подяці, опублікованій 17 січня 2023 року на сайті єпархії, митрополиту Миколаю від підполковника однієї з військових частин ЗСУ, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Ми, виконуючи завдання за призначенням, безпосередньо у зоні бойових дій, розуміємо наскільки велику роль відіграють священнослужителі в Українській Армії, адже духовна опіка є важливою складовою морально-психологічного забезпечення особового складу, без якого неможливо досягти успіхів на фронті, навіть, маючи потужний матеріально-технічний ресурс», — констатують військові.

За їх словами, «найбільш ціно, коли священник намагається підтримати Армію не лише духовно».

«Щоб співпраця Ваших священнослужителів з військовими надалі ефективно розвивалася, бажаю Вам міцного здоров’я, внутрішнього миру, наснаги, бадьорості, успіхів у пастирській місії, злагоди у пастві, а також Божої допомоги у служінні Українському народові!», — побажали військові ЗСУ священнослужителям УПЦ.

«Сьогодні прийшли подяки від однієї військової частини Митрополиту Миколаю та духовенству Кременчуцької єпархії за вагомий внесок та підтримку ЗСУ. Це подяка кожному, хто робить усе можливе та неможливе для нашої рідної України, аби скоріш наблизити нашу перемогу!», — прокоментували в єпархіальній пресслужбі.

В єпархії інформують, що митрополит Миколай, духовенство та віряни єпархії роблять усе можливе для допомоги ЗСУ та людям, постраждалим від війни. Разом з парафіями постійно збирають допомогу у вигляді харчових продуктів, речей, ліків, інструментів та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *