В Свято-Воскресенському «Афганському» храмі м. Києва було відслужено молебень, який очолив голова Синодального військового відділу УПЦ митрополит Августин

13 листопада, коли Церква святкує памʼять святого праведного Петра Калнишевського до Києва за проханням Синодального військового відділу УПЦ в особі його голови Високопреосвященнішого митрополита Августина та за благословенням Високопреосвященнішого Луки митрополита Запорізького та Мелітопольского прибув ковчег з часткою мощей святого.

В Свято-Воскресенському храмі памʼяті жертв Афганської війни владика Августин очолив молебень, на якому були присутні військові священики та волонтери Фонду підтримки захисників України молились за мир та захисників України

В своєму зверненні по закінченню молебню митрополит Августин зауважив, що праведний воїн Петро є небесним покровителем сучасних захисників України та подякував владиці Луці за те, що він передав для молитовного поклоніння частку мощей святого Гетьмана.

Свято закінчилось освяченням нового евакуаційного автомобіля для бойових медиків Фонду підтримки захисників України на честь гетьмана Петра Калнишевського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *