V етап Всеукраїнської молитви за Україну

З Благословення Блаженнішого Онуфрія митрополита Київського та всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, в день Віддання Пасхи Христової 24 травня 2023 року, військовими священиками Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України розпочав заключний V етап Всеукраїнської Хресної Ходи з молитвою за мир та перемогу Україну, за наших захисників.  Після завершення Божественної Літургії у храмі Всіх святих воїнів м.Києва духовно-гуманітарна місія вирушила на південь нашої Батьківщини.

В день Вознесіння Господнього Хресна Хода зі святинями: іконою Покрови Пресвятої Богородиці, та ковчегом з мощами 30-ти Святих Мучеників-Воїнів, прибула в Одеську єпархію Української Православної Церкви, звідки розпочала свій шлях по півдню України. Завершення Хресної Ходи відбулося, в 7-му Неділю після Пасхи, соборною Божественною Літургією, яку очолив заступник голови Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України протоієрей В’ячеслав Яковенко  в козацькому Свято-Введенському храмі міста Берислав, Ново-Каховської єпархії Української Православної Церкви.

Починаючи з 23 травня Хресна Хода була звершена в південних прикордонних та прифронтових єпархіях, включаючи Одеську, Миколаївську, Херсонську та Ново-Каховську єпархії Української Православної Церкви. Відвідано військові підрозділи та  три шпиталі, де було передано гуманітарну допомогу та звершено молитви .

 Хресна Хода за мир і перемогу України розпочалася в Світлий понеділок і закінчилась в 7-му Неділю після Пасхи. Напротязі всього пасхального періоду в різних прикордонних і прифронтових регіонах України звершувалась непрестанна молитва перед іконою Покрови Пресвятої Богородиці з часткою Її Омофору, іконою святителя Миколая Чудотворця з часткою мощей угодника та ковчегом з мощами 30-ти святих воїнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *