Представники Синодального військового відділу провели відкриту лекцію у Волинській духовній семінарії

У середу, 6 вересня 2023 року, з благословіння керуючого Волинською єпархією митрополита Нафанаїла у Волинській духовній семінарії відбулась зустріч із заступником голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України протоієреєм В’ячеславом Яковенком та керівником сектору опіки над сім’ями загиблих військовослужбовців Синодального відділу із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України протоієреєм Сергієм Ющиком.
На зустрічі були присутні вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій (Герман), ректор Волинської Духовної Семінарії архімандрит Євменій (Михалевський), а також проректори, викладачі і студенти духовної школи Волині.
Отець В’ячеслав розповів про свою багаторічну співпрацю зі Збройними силами України, а також волонтерство священнослужителів УПЦ під час повномасштабної агресії росії проти України.

Також обговорили особливості духовної опіки та підтримки військових на передовій та участь вихованців духовних шкіл у допомозі постраждалим під час війни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *